ଶକ୍ତି ପଲିଟାର୍ପ IPO GMP, ସଦସ୍ୟତା ଏବଂ ଆବଣ୍ଟନ ସ୍ଥିତି ଆଜି
ଶକ୍ତି ପଲିଟାର୍ପ ତାରପୋଲିନ୍ ଏବଂ ଆନୁଷଙ୍ଗିକ ଉତ୍ପାଦ ଯେପରିକି ଛାୟା ଜାଲ ଉତ୍ପାଦନରେ ନିୟୋଜିତ । କମ୍ପାନୀ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଇନ୍ଦୋରରେ ଏହାର ଉତ୍ପାଦନ ସୁବିଧା ପରିଚାଳନା କରେ, ଯେଉଁଠାରେ ଏହା ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ଗ୍ରାନ୍ୟୁଲ୍ ପରି କଞ୍ଚାମାଲ ବ୍ୟବହାର କରି ଏହାର ଅଫର୍ ଉତ୍ପାଦନ କରେ । ଏହାର ଉତ୍ପାଦନ କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟତୀତ, ବ୍ୟବସାୟ ଗ୍ରାନ୍ୟୁଲ୍ ବ୍ୟବସାୟରେ ଜଡିତ ଅଛି, ଯେଉଁଥିରେ ପଲିପ୍ରୋପିଲିନ୍, ସ୍ୱଳ୍ପ-ଘନତ୍ୱ ପଲିଥିନ୍ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ-ଘନତ୍ୱ ପଲିଥିନ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ । କମ୍ପାନୀ ମୁଖ୍ୟତଃ ଦୁଇଟି ଅପରେଟିଂ ବିଭାଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହାର ରାଜସ୍ୱ ସୃଷ୍ଟି କରେ: ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ତାରପୋଲିନ୍ ଏବଂ ଛାୟା ଜାଲର ଉତ୍ପାଦନ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ ଏବଂ ଖୋଲା ବଜାରରେ ଗ୍ରାନ୍ୟୁଲ୍ ବ୍ୟବସାୟ । ବହୁଳ ପରିମାଣରେ କଞ୍ଚାମାଲ କ୍ରୟ କରି, କମ୍ପାନୀ ଏହାର ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଉତ୍ପାଦନ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଏକ ଅଂଶ ବ୍ୟବହାର କରେ ଯେତେବେଳେ କ୍ରୟ ଦକ୍ଷତାକୁ ଅପ୍ଟିମାଇଜ୍ କରିବା ପାଇଁ ଅବଶିଷ୍ଟ ଭଣ୍ଡାର ବିକ୍ରି କରେ । ବ୍ୟବସାୟ-ରୁ-ବ୍ୟବସାୟ କାରବାର ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଥାଏ ଏବଂ ଏକ କେନ୍ଦ୍ରୀଭୂତ ଗ୍ରାହକ ଆଧାରକୁ ସେବା ପ୍ରଦାନ କରେ, ଏହାର ବିକ୍ରିର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଂଶ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ରାଜ୍ୟରୁ ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇଥାଏ ।
- IPO ପ୍ରାଇସ୍ ବ୍ୟାଣ୍ଡ
- ₹56.00 - ₹59.00
- ଲଟ୍ ଆକାର
- 2,000 ସେୟାର
- ବିଡିଂ ବନ୍ଦ
- 17 Sept 2026
- ଲିଷ୍ଟିଂ ତାରିଖ
- 22 Sept 2026
ଶକ୍ତି ପଲିଟାର୍ପ IPO GMP ଆଜି ଏବଂ ପ୍ରମୁଖ ପଦକ୍ଷେପ
ଶକ୍ତି ପଲିଟାର୍ପ ଆଇପିଓ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବରେ 22 Sept 2026 ରେ ₹58.90 ରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି, ଯାହା -0.17% ଲିଷ୍ଟିଂ ଲାଭ ପ୍ରଦାନ କରିଛି, ଏହାର ଇସ୍ୟୁ ମୂଲ୍ୟ ₹26.93 ତୁଳନାରେ। ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଏହାର ଶେଷ ରେକର୍ଡ ହୋଇଥିବା ଜିଏମପି ₹6 ଥିଲା।
ଶକ୍ତି ପଲିଟାର୍ପ IPO officially listed on 22 Sept 2026 at ₹58.90, delivering a -0.17% listing gain compared to its issue price of ₹26.93. Pre-listing, its final recorded Grey Market Premium (GMP) was ₹6.
| କୀ ମେଟ୍ରିକ୍ | ଚିତ୍ର | ସ୍ଥିତି / ପ୍ରସଙ୍ଗ[ସମ୍ପାଦନା] |
|---|---|---|
| ସାମ୍ପ୍ରତିକ GMP | ₹6 | +10.17% ବନାମ ଉପର ବ୍ୟାଣ୍ଡ (21 Sept 2026) |
| ଆନୁମାନିକ ଲିଷ୍ଟିଂ ମୂଲ୍ୟ | ₹58.90 | -0.17% Est. ଲିଷ୍ଟିଂ ଲାଭ |
| ପ୍ରାଇସ୍ ବ୍ୟାଣ୍ଡ | ₹56.00 - ₹59.00 | ଏସଏମଇ IPO |
| ଖୁଚୁରା ସର୍ବନିମ୍ନ ନିବେଶ | ₹2,36,000 | 2 ଲଟ୍ (2,000 ସେୟାର) |
| ବିଡିଂ ୱିଣ୍ଡୋ | 15 Sept 2026 – 17 Sept 2026 | ତାଲିକାଭୁକ୍ତ |
| ଆବଣ୍ଟନ ଏବଂ ଲିଷ୍ଟିଂ ତାରିଖ | ଆବଣ୍ଟନ: 18 Sept 2026 | ଲିଷ୍ଟିଂ: 22 Sept 2026 |
IPO ସୂଚନା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରନ୍ତୁ
| IPO ଖୋଲିବା ତାରିଖ | 15 Sept 2026 |
|---|---|
| IPO ବନ୍ଦ ତାରିଖ | 17 Sept 2026 |
| IPO ପ୍ରାଇସ୍ ବ୍ୟାଣ୍ଡ | ₹56.00 - ₹59.00 |
| ଲଟ୍ ଆକାର | 2,000 ସେୟାର |
| ସାମ୍ପ୍ରତିକ GMP | ₹6 |
| ଆନୁମାନିକ ଲିଷ୍ଟିଂ ଲାଭ | -0.17% |
| ଇସ୍ୟୁ ଆକାର | ଆନୁମାନିକ ₹26.93 କୋଟି |
| ଫ୍ରେସ୍ ଇସ୍ୟୁ | ଆନୁମାନିକ ₹26.93 କୋଟି |
| ଇସ୍ୟୁ ପ୍ରକାର | ଏସଏମଇ |
| IPO ଲିଷ୍ଟିଂ | BSE SME |
| ଖୁଚୁରା କୋଟା | ଟିବିଏ |
| ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର | ଟିବିଏ |
| ମୋଟାମୋଟି ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ | 11.2x |
| ସର୍ବନିମ୍ନ ନିବେଶ | ₹2,36,000 |
| DRHP ଡ୍ରାଫ୍ଟ ପ୍ରୋସପେକ୍ଟସ୍ | |
| RHP ଡ୍ରାଫ୍ଟ ପ୍ରୋସପେକ୍ଟସ୍ |
ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ସ୍ଥିତି
| ବର୍ଗ | ସେୟାର ସଂରକ୍ଷିତ | ପ୍ରୟୋଗ ହୋଇଥିବା ସେୟାର | ସଦସ୍ୟତା (x) |
|---|---|---|---|
| କ୍ୟୁଆଇବି | 5.64 | 277.62 | 49.22xx |
| NII | 15.98 | 76.54 | 4.79xx |
| ଖୁଚୁରା | 15.8 | 65.04 | 4.12xx |
| ମୋଟାମୋଟି ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ | 37.42 | 419.2 | 11.20xx |
IPO ସ୍ନାପସଟ୍ ଏବଂ ନିବେଶକ ଟେକ୍ ଆୱେ
ଏହାର ପ୍ରାଇସ୍ ବ୍ୟାଣ୍ଡର ଉପର ମୁଣ୍ଡରେ, ଶକ୍ତି ପଲିଟାର୍ପ ର ମୂଲ୍ୟ ସେୟାର ପିଛା ₹59 ଅଟେ। 2,000 ସେୟାରର ସର୍ବନିମ୍ନ ଲଟ୍ ଆକାର ସହିତ, ଗୋଟିଏ ଲଟ୍ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରୁଥିବା ଜଣେ ଖୁଚୁରା ନିବେଶକଙ୍କୁ ଏହି SME ଇସ୍ୟୁରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ₹2,36,000 ଆବଶ୍ୟକ ହେବ।
ଶକ୍ତି ପଲିଟାର୍ପ ପାଇଁ ସର୍ବଶେଷ ରେକର୍ଡ ହୋଇଥିବା ଗ୍ରେ ମାର୍କେଟ ପ୍ରିମିୟମ୍ ₹6 ଅଟେ, ଯାହା ଇସ୍ୟୁ ମୂଲ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରାୟ 10.17% ଲାଭ ସୂଚିତ କରେ ଯଦି ଏହା ଲିଷ୍ଟିଂ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଥାଏ । GMP ଏକ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟିଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଅନୌପଚାରିକ ଧୂସର-ବଜାର ଭାବନାକୁ ପ୍ରତିଫଳିତ କରେ, ଏବଂ ଲିଷ୍ଟିଂ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯେକୌଣସି ସମୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ ।
ସର୍ବଶେଷ ଅଦ୍ୟତନ ଅନୁସାରେ, ଶକ୍ତି ପଲିଟାର୍ପ ର IPO ମୋଟାମୋଟି ଭାବେ 11.2x ସବସ୍କ୍ରାଇବ୍ ହୋଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ବର୍ଗ ଅନୁଯାୟୀ Retail 4.12x, QIB 49.22x, NII 4.79x ରହିଛି ।
ଶକ୍ତି ପଲିଟାର୍ପ ର IPO ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟରେ ହାଇଲାଇଟ୍ ହୋଇଥିବା ଶକ୍ତି ମଧ୍ୟରେ: ଟାର୍ପୋଲିନ୍ ଏବଂ ଛାୟା ଜାଲ ପାଇଁ କଷ୍ଟୋମାଇଜଡ୍, ଏଣ୍ଡ-ଟୁ-ଏଣ୍ଡ ସମାଧାନ ପ୍ରଦାନ କରେ |; ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଏକ ରଣନୀତିକ ସୁବିଧା ସ୍ଥାନିତ ଏବଂ ସବସିଡି ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରେ | ।
ନିବେଶକମାନେ ଶକ୍ତି ପଲିଟାର୍ପ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରକାଶିତ ବିପଦ କାରକଗୁଡ଼ିକୁ ମଧ୍ୟ ଓଜନ କରିବା ଉଚିତ, ଯେଉଁଥିରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ: ଟାର୍ପୋଲିନ୍ ଏବଂ ଗ୍ରାନ୍ୟୁଲ୍ ପରି ସୀମିତ ଉତ୍ପାଦ ଉପରେ ଉଚ୍ଚ ରାଜସ୍ୱ ନିର୍ଭରଶୀଳତା |।
ବିଏସଇ / ଏନଏସଇର ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଏସଏମଇ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଏସଏମଇ ଆଇପିଓ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ । ସେମାନେ ସାଧାରଣତଃ ଛୋଟ ଇସ୍ୟୁ ଆକାର ଏବଂ ମେନବୋର୍ଡ ଇସ୍ୟୁ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ପ୍ରତି-ଲଟ୍ ବିନିଯୋଗ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରନ୍ତି, ତୁଳନାତ୍ମକ ଭାବରେ କମ୍ ଅନୁଷ୍ଠାନିକ ଅଂଶଗ୍ରହଣ ସହିତ ।
IPO ରୋଡମ୍ୟାପ୍ ଏକ ନଜରରେ
| ଇଭେଣ୍ଟ / ମାଇଲଖୁଣ୍ଟ | ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ତାରିଖ | ସ୍ଥିତି |
|---|---|---|
| ବିଡିଂ ଖୋଲିବ | 15 Sept 2026 | ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି |
| ବିଡିଂ ବନ୍ଦ | 17 Sept 2026 | ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି |
| ଆବଣ୍ଟନ | 18 Sept 2026 | ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି |
| ଲିଷ୍ଟିଂ | 22 Sept 2026 | ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି |
ଦୈନିକ GMP ସ୍ଥିତି
| ତାରିଖ | GMP | ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ | ଲାଭ |
|---|---|---|---|
| 21 Sept 2026 | ₹6.00 | - | 10.17% |
| 18 Sept 2026 | ₹6.00 | +₹6.00 | 10.17% |
| 11 Sept 2026 | ₹0.00 | - | 0.00% |
ଆପ୍ଲିକେସନ୍ ଆକାର ବ୍ରେକଡାଉନ୍
| ବର୍ଗ | ଅନେକ | ସେୟାର | ପରିମାଣ |
|---|---|---|---|
| ଖୁଚୁରା ସର୍ବନିମ୍ନ | 2 ଲଟ୍ | 4,000 | ₹2,36,000 |
| ସର୍ବାଧିକ ଖୁଚୁରା | 2 ଲଟ୍ | 4,000 | ₹2,36,000 |
| S-HNI ସର୍ବନିମ୍ନ | 3 ଲଟ୍ | 6,000 | ₹3,54,000 |
| S-HNI ସର୍ବାଧିକ | 8 ଲଟ୍ | 16,000 | ₹9,44,000 |
| ବି-ଏଚ୍ ଏନ୍ ଆଇ ସର୍ବନିମ୍ନ | 9 ଲଟ୍ | 18,000 | ₹10,62,000 |
ଜାରି କରିବାର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଏବଂ ସରକାରୀ ଦସ୍ତାବିଜ
ଆବେଦନ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପଦକ୍ଷେପ
ଶକ୍ତି
- ଟାର୍ପୋଲିନ୍ ଏବଂ ଛାୟା ଜାଲ ପାଇଁ କଷ୍ଟୋମାଇଜଡ୍, ଏଣ୍ଡ-ଟୁ-ଏଣ୍ଡ ସମାଧାନ ପ୍ରଦାନ କରେ |
- ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଏକ ରଣନୀତିକ ସୁବିଧା ସ୍ଥାନିତ ଏବଂ ସବସିଡି ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରେ |
- ବ୍ୟୟବହୁଳ କଞ୍ଚାମାଲ କ୍ରୟ ପାଇଁ ବହୁଳ ରିହାତି ଯୋଜନାର ଉପଯୋଗ କରେ ।
- ବିଭିନ୍ନ ଜିଏସଏମ, ମୋଟେଇ ଏବଂ ଛାୟା ପ୍ରତିଶତ ସହିତ ବ୍ୟାପକ ଉତ୍ପାଦ ପୋର୍ଟଫୋଲିଓ ।
- ଏକ କେନ୍ଦ୍ରୀଭୂତ B2B ଗ୍ରାହକ ଆଧାର ସହ ସ୍ଥାପିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ୍ୟୁମ୍ ବିକ୍ରୟ ନିଶ୍ଚିତ କରେ।
ବିପଦ
- ଟାର୍ପୋଲିନ୍ ଏବଂ ଗ୍ରାନ୍ୟୁଲ୍ ପରି ସୀମିତ ଉତ୍ପାଦ ଉପରେ ଉଚ୍ଚ ରାଜସ୍ୱ ନିର୍ଭରଶୀଳତା |
- ପଞ୍ଜୀକୃତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଏବଂ ଉତ୍ପାଦନ ସୁବିଧା ଲିଜ୍, ଅଣ-ମାଲିକାନା ପରିସରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରେ ।
- କିଛି ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ନିର୍ଭରଶୀଳତା, ଶୀର୍ଷ ଦଶ ଗ୍ରାହକ 77% ରୁ ଅଧିକ ରାଜସ୍ୱ ଚଳାନ୍ତି।
- ପୂର୍ବ ଆର୍ଥିକ ବର୍ଷରେ ଅପରେଟିଂ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ନକାରାତ୍ମକ ନଗଦ ପ୍ରବାହ ଅନୁଭବ କରିଛି ।
- ଶୀର୍ଷ ଦଶଟି ଯୋଗାଣକାରୀ 90% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଞ୍ଚାମାଲ ପାଇଁ ହିସାବ କରନ୍ତି, ଯାହା ଯୋଗାଣ ଶୃଙ୍ଖଳାର ବିପଦ ବୃଦ୍ଧି କରେ।
Shakti Polytarp IPO Reservation
The Shakti Polytarp IPO shares are reserved across Anchor Investors, Qualified Institutional Buyers, Non-Institutional Investors and Retail Investors. The reservation structure indicates how the offered shares are distributed among the different investor categories participating in the public issue.
Anchor Investors have been allocated 18.01% of the offered shares, while QIB investors excluding the Anchor portion account for 12.36%. NII investors have a 29.97% allocation and Retail Investors have the largest category allocation at 34.62%.
| Investor Category | Share Offered | -% Shares |
|---|---|---|
| Anchor Investor | 8,22,000 Shares | 18.01% |
| QIB (Ex. Anchor) | 5,64,000 Shares | 12.36% |
| NII Shares Offered | 13,68,000 Shares | 29.97% |
| Retail Shares Offered | 15,80,000 Shares | 34.62% |
Note: The reservation percentages and share counts are based on the Shakti Polytarp IPO data provided above.
Shakti Polytarp IPO Anchor Investors
Shakti Polytarp IPO has an Anchor Investor portion of 8,22,000 shares. The anchor bidding process is scheduled before the public issue opens and provides an indication of institutional participation in the IPO.
The anchor allocation is subject to the applicable lock-in requirements. The relevant dates for the 30-day and 90-day portions, along with the anchor investor details, are provided below for reference.
| Particular | Details |
|---|---|
| Anchor Bidding Date | August 11, 2026 |
| Shares Offered | 8,22,000 Shares |
| Anchor Size | [.] Cr. |
| Lock-in Period End Date 50% Shares (30 Days) | 2026 |
| Lock-in Period End Date 50% Shares (90 Days) | 2026. |
Note: Anchor size and lock-in dates are shown as provided. The exact dates can be updated when the final anchor allocation details are available.
ଶକ୍ତି ପଲିଟାର୍ପ IPO Dates
| Particular | Dates |
|---|---|
| IPO Open Date | 15 Sept 2026 |
| IPO Close Date | 17 Sept 2026 |
| Basis of Allotment | 18 Sept 2026 |
| Refunds | 21 Sept 2026 |
| Credit to Demat Account | 21 Sept 2026 |
| IPO Listing Date | 22 Sept 2026 |
Note: The timeline for ଶକ୍ତି ପଲିଟାର୍ପ IPO is tentative and subject to change.
Shakti Polytarp Promoters and Holding Pattern
The promoters of Shakti Polytarp are Ravi Singhal, Vivek Singhal, Trisha Singhal and Priyal Singhal. Before the IPO, the promoter and promoter group held 88.51% of the company's shares, while the remaining 11.49% was held by other shareholders.
After the IPO, the promoter and promoter group holding is expected to reduce to 64.92%. The post-IPO shareholding of other shareholders is expected to increase to 35.08%, reflecting the dilution resulting from the fresh issue.
| Particular | Pre IPO Shares | Pre IPO % Shares | Post IPO Shares | Post IPO % Shares |
|---|---|---|---|---|
| Promoter and Promoter Group | 1,11,19,990 | 88.51% | 11,119,990 | 64.92% |
| Others* | 14,44,010 | 11.49% | 6,008,010 | 35.08% |
| Total | 1,25,64,000 | 100% | 17,128,000 | 100% |
Note: Shareholding figures and percentages are based on the Shakti Polytarp IPO data provided above.
ଶକ୍ତି ପଲିଟାର୍ପ Objects of the Issue & Utilisation of Proceeds
| Purpose | Crores |
|---|---|
| Purpose | INR crores (%) |
| Capital Expenditure for the purchase of plant and machinery | 20.88 (77.53%) |
| General corporate purposes | 6.05 (22.47%) |
Note: Objectives are as specified in the DRHP/RHP documents of ଶକ୍ତି ପଲିଟାର୍ପ.
Shakti Polytarp About Ipo
Shakti Polytarp, founded in March 2018, is one of the leading manufacturers of tarpaulins and other plastic-based products. Tarpaulins are water-resistant and durable sheets that are used to protect goods, equipment, and other materials from rain, moisture, sunlight, and other environmental conditions. Its product portfolio includes tarpaulins using Polypropylene (PP) granules, Linear Low-Density Polyethylene (LLDPE), Low-Density Polyethylene (LDPE), and High-Density Polyethylene (HDPE) in different sizes, colors, thicknesses, and specifications.
Its manufacturing facility is located in Nimrani, Khargone, Madhya Pradesh, spread across approximately 1,98,450 sq. ft. Its facilities are equipped with high-speed extrusion tapelines, extra-wide extrusion lamination machines, high-speed wide-width circular looms, high-strength sealing machines, and recycling machines. Shakti Polytarp sells its products under the “Dinotarp” brand, used across agriculture, construction, automotive, transportation and logistics, consumer goods, and other industries.
ଶକ୍ତି ପଲିଟାର୍ପ Company Financials
| Period | Revenue | Expense | PAT | Assets |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 62.23 Cr. | 61.08 Cr. | 0.98 Cr. | 40.29 Cr. |
| 2025 | 166.50 Cr. | 159.60 Cr. | 4.97 Cr. | 71.39 Cr. |
| 2026 | 216.10 Cr. | 202.51 Cr. | 10.06 Cr. | 110.12 Cr. |
Note: Financial numbers for ଶକ୍ତି ପଲିଟାର୍ପ are in ₹ Crores unless stated otherwise.
ଶକ୍ତି ପଲିଟାର୍ପ Company Valuation – FY2026
| KPI | Values |
|---|---|
| ROE | 44.04% |
| ROCE | 17.87% |
| EBITDA Margin | 8.94% |
| PAT Margin | 4.66% |
| Debt to Equity Ratio | 2.60 |
| Earning Per Share (EPS) | 8.00 (Basic) |
| Price/Earning P/E Ratio | - |
| Return on Net Worth (RoNW) | 44.04% |
| Net Asset Value (NAV) | 22.18 |
Note: Valuation KPIs for ଶକ୍ତି ପଲିଟାର୍ପ are computed for FY2026.
ଶକ୍ତି ପଲିଟାର୍ପ IPO Peer Group Comparison
| Company | EPS | PE Ratio | RoNW % | NAV | Income |
|---|---|---|---|---|---|
| Commercial Syn Bags Limited | 6.75 | 43.93 | 16.86% | 43.03 | 26.96 Cr. |
| Shree Tirupati Balajee Agro Trading Company Ltd | 1.08 | 24.26 | 3.49% | 31.61 | 8.84 Cr. |
Note: Peer group comparisons for ଶକ୍ତି ପଲିଟାର୍ପ are sourced from DRHP filings.
Shakti Polytarp IPO Lead Managers aka Merchant Bankers
- NEXGEN Financial Solutions Pvt. Ltd.
ସମାନ IPOଗୁଡିକ ସହ ଶକ୍ତି ପଲିଟାର୍ପ IPO ତୁଳନା କରନ୍ତୁ
ଶକ୍ତି ପଲିଟାର୍ପ IPO ବାରମ୍ବାର ପଚରାଯାଉଥିବା ପ୍ରଶ୍ନ
Comments
Share a useful question or insight about ଶକ୍ତି ପଲିଟାର୍ପ.
Leave a comment
Your email address will not be published. All comments and replies are reviewed before appearing.
Loading comments...